Skaņas masāžas | Nava Yoga

Skaņas masāžas

Kāda sena Indiāņu leģenda stāsta, ka cilvēks ir radies no skaņas un tāpēc viņš ir skaņa. Savu dzīvi mēs nevaram iedomāties bez skaņām. Mums patīk mūzika, patīk kustēties mūzikas ritmos, patīk atrasties dabas skaņās. Mēs jūtamies labi, kad esam saSKAŅĀ ar apkārtējiem un ar sevi.
Skaņas masāža notiek ar Tibetas dziedošo trauku skaņu un vibrāciju. Uz ķermeņa un apkārt tiek izvietoti trauki, kas tiek ieskandināti. Rezonanse, kuru mēs saņemam ir efektīvs līdzeklis organisma dabisko vibrāciju atjaunošanai. Atjaunojas enerģijas plūsma un iegūta dziļa relaksācija.
Skaņas masāžas laikā notiek dziļa muskuļu relaksācija, labvēlīga iedarbība uz locītavām un saitēm. Skaņas vibrācijas mazina muguras sāpes, galvassāpes, labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu kā arī uz citām sistēmām – gremošanas, limfātisko, sirds un asinsvadu. Tās nomierina prātu un emocijas, sakārto domas un atslābina. Pēc masāžas parasti cilvēki jūtās atpūtušies, atjaunojušies un nomierinājušies.
Šīs masāžas laikā cilvēks paliek drebēs, viņu pārsedz ar pledu, tāpēc līdzi neko nav jāņem.

- Skaņu masāžu veidi:

Akustiskā skaņas masāža.
Skaņas masāža tiek veikta ar Tibetas dziedošajiem traukiem, kas tiek izkārtoti ap ķermeni. Cilvēks atrodas uz grīdas guļus stāvoklī.
Šis ir ļoti meditatīvs process un galvenais uzsvars tiek likts uz cilvēka smalko anatomiju. Masāžas laikā notiek auras un čakru sistēmas harmonizācija.  Skaņu iedarbība nodrošina labvēlīgu, harmonizējošu un profilaktisku efektu. Ļoti nomierina nervu sistēmu, atbrīvo un relaksē. Pēc masāžas parasti cilvēki jūt ļoti dziļu mieru un vispārēju labsajūtu.
Masāžas ilgums aptuveni 40 minūtes
Masāžas cena 50 eiro

Vibroakustiskā skaņas masāža.
Vibroakustiskā masāža notiek ar Tibetas dziedošajiem traukiem. Uz ķermeņa un apkārt tiek izvietoti Tibetas dziedošie trauki, kas tiek ieskandināti un šī skaņa rada trauka vibrāciju.  Šis ir spēcīgāks un dziļāks process, jo skaņa ievibrē ķermeni līdz pat šūnu līmenim. Rezonanse, kuru mēs saņemam no Tibetas traukiem ir efektīvs līdzeklis organisma dabisko vibrāciju atjaunošanai. Mūsu ķermenī ir ļoti daudz un dažādi šķidrumi, skaņas vibrācija iekustina un maina to struktūru, kas ir šīs dziedināšanas pamatā. Atjaunojas enerģijas plūsma un iegūta dziļa relaksācija.
Nav ieteicama pie smagām saslimšanām, onkoloģiska rakstura slimībām, trombozes, kā arī grūtniecības pirmajā trimestrī.
Masāžas ilgums  aptuveni 1,5h
Masāžas cena 70 eiro

Masāžu veic Marte Līce, gongu meistare, skaņas terapeite.
Lai pieteiktos, zvani uz Labo sajūtu laboratoriju +371 29330280

Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem
Piekrītu