Baha ziedu terapija | Nava Yoga

Baha ziedu terapija

Baha ziedu terapija ir labi zināma visā pasaulē jau daudzus gadus. Tā palīdz iepazīt savas emocijas un dažādus emocionālos stāvokļus; ļauj pilnveidot savu dzīvi, uzlabot attiecības ar līdzcilvēkiem gan darbā, gan ģimenē; palīdz sekot savam dzīves mērķim, atgūt dzīvesprieku un iegūt emocionālo līdzsvaru.

Baha ziedu terapijas pamatlicēja Dr. Edvarda Baha (1886 – 1936) pamatideja bija slimību cēloņus meklēt cilvēku dažādajos postošajos emocionālajos stāvokļos – dusmās, bailēs, greizsirdībā, skaudībā, vainas izjūtā, izmisumā, zemā pašvērtējumā, neizlēmībā, vientulībā, skumjās un citos. Palīdzot pārvarēt šīs emocijas, cilvēks iegūst emocionālo līdzsvaru un izveseļojas.

Baha ziedu terapija palīdz dažādās dzīves situācijās- gan akūtās, gan hroniskās. Šīs terapijas līdzekļi var būt arī noderīgi, piedzīvojot dažādas pārmaiņas dzīvē vai ārstējot akūtas un hroniskas saslimšanas.

Baha ziedu terapija ir droša un dabiska, vienkārša lietošanā un maiga savā iedarbībā. To var kombinēt ar citām ārstēšanas metodēm, taču tā neaizstāj medicīnisku palīdzību. Ziedu līdzekļus piemeklē katram individuāli. Katru no 38 dziedinošo augu līdzekļiem var lietot atsevišķi vai arī veidot individuālu maisījuma kombināciju pēc nepieciešamības.

Seansa ilgums 60 min, ja nepieciešams pagatavot ziedu maisījumu vienai personai, vai 90 min, ja nepieciešams pagatavot ziedu maisījumus divām personām. 

Lai pieteiktos, zvani uz studiju 29330280 vai raksti birojs@navayoga.lv

Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem
Piekrītu