Individuālā elpošanas sesija | Nava Yoga

Individuālā elpošanas sesija

Vai zināji, ka Tava elpa ir brīnumains instruments pašsajūtas, emocionālās un fiziskās veselības uzturēšanā? Apvienojot elpu ar apzinātu domu un attieksmju izvēli, Tev ir iespējams atmodināt savu iekšējo brīvību un atlaist visu, kas traucē būt harmonijā šobrīd, šeit un tagad! 

Atdzimšanas elpošana ir droša un dabiska elpošanas metode, kas savieno cilvēka zemapziņu - dziļāko domu, atmiņu, ticību, pārliecību, uzskatu un vēlmju krātuvi. Viss, kas pašlaik notiek Tev apkārt, ir Tavu domāšanas veidu un paradumu ārējās izpausmes. To ģenerē Tava zemapziņa.

Atdzimšanas elpošanas tehnika darbojas šūnu līmenī, lai atklātu, kad, kā un kāpēc pagātnes pārdzīvojumu radītās emocijas ir tikušas saglabātas zemapziņā un kā Tu tās reproducē savā dzīvē šodien atbilstoši savām iepriekšējām pieredzēm.

Atdzimšanas elpošanas tehnika palīdz sakārtot ķermeni – atlaist blokus un atvieglot sāpes, kas sakņojas negatīvās domās par sevi un pasauli. Transformējošās elpošanas laikā ķermenī izdalās laimes hormons – dopamīns, kas sniedz iespēju pieredzēt dzīvi gaišāku un vieglāk pārvarēt grūtos brīžus. Pēc elpošanas cilvēks parasti jūtas mierīgs, harmonisks un spēj skaidrāk saskatīt risinājumus dažādām savas dzīves situācijām.

Šī ir viena no spēcīgākajām elpošanas praksēm, ko mēdz dēvēt dažādi - atdzimšanas elpošana, enerģijas elpošana, rekreatīvā elpošana, dziedinošā elpošana, Rebirthing breathwork u.c., tomēr nozīme ir tā pati. Tā ir apziņu paplašinoša elpošanas prakse, kas sniedz Tev iespēju dziedināt pagātnes traumas, atlaist aizvainojumus un nokalpojušās prāta programmas.

Elpošanas prakse strādā kā fiziskajā, tā arī emocionālajā un prāta līmenī. Tā palīdz atbrīvot fiziskos sasprindzinājumus, atlaist negatīvas emocijas un dziedināt emocionālas traumas gan no bērnības, gan esošajām dzīves pieredzēm. Regulāru elpošanas nodarbību gaitā iespējams pārprogrammēt zemapziņas blokus, kas aprobežo uzskatus un uzskatu sistēmas.

Aicinu izmēģināt elpošanas atdzimšanas pieredzi, lai nonāktu ciešākā savienojumā ar sevi, ar esošajām problēmsituācijām un risinājumiem, nomierinātu prātu un ķermeni. Iesaku īpaši tad, ja:

 • ir mēģināts strādāt ar sevi dažādās garīgās un fiziskās pieredzēs, retrītos, bet rezultāts bijis īslaicīgs

 • neizdodas ieraudzīt, kur ir problēma, un kā to risināt

 • intuitīvi jūti, ka šī brīža izaicinājumi nāk no bērnības, bet nav zināšanu, kā to mainīt

 • jūti un redzi pasauli citādāk, un Tev, iespējams, ir jautājumi par to

 • esi intraverts un apzinies, ka citu cilvēku klātbūtnē nespēj pilnībā atbrīvoties

 Kā atdzimšanas elpošana var Tev palīdzēt?

 • mazināt trauksmi, depresiju un citu psihoemocionālo stāvokļu ietekmi (piemēram, veģetatīvā distonija)

 • tikt galā ar savu nedrošību un bailēm, ieraugot un dzēšot to cēloni

 • padarīt mieru, harmoniju un mīlestību par savas ikdienas pamatstāvokli

 • izprast savu prāta un ķermeņa attiecību disharmoniju (fiziskās saslimšanas)

 • iepazīt savas dzīves neapzinātās pārliecības un mainīt tās (piemēram, ceļš uz panākumiem ir grūts, naudu var nopelnīt, tikai smagi strādājot, dzīve ir grūta utml.)

 • vairot ticību un pārliecību sev

 • atklāt savu iekšējos resursu

 

Pats galvenais ieguvums, atbrīvojoties no destruktīvajām pārliecībām, sabiezējušām emocijām un pieredzēm, kas vairs nekalpo, ir spēja apzināties savu Virsuzdevumu šajā dzīvē un iegūt vēl nebijušu motivāciju sava sirds ceļa iešanai.

Pēc sesijas jūtams miers, apzinātība un brīvība. Kā ķermeniski tā emocionāli. Bieži vien tieši pēc elpošanas sesijas cilvēks spēj ieraudzīt un apzināties savas dzīves notikumu kopsakarības, piedzīvojot personisko transformāciju un paplašinot savu apziņu. Sesijas dalībniekam jāapzinās, ka šādas straujas pārmaiņas dzīvē prasa arī lielāku klātbūtni un enerģijas devu no paša. Ir jāturpina vai jāuzsāk darbs ar sevi.

Atdzimšanas elpošanas sesiju vada Baiba Auziņa – Rekreatīvās un transformējošās elpošanas pasniedzēja, sertificēta NLP praktiķe, izaugsmes un apzinātības kursu veidotāja un vadītāja, autore. Baiba palīdzējusi vairāk 2 000 cilvēkiem mainīt dzīves. 

Kombinējot darbu ar prāta, fiziskā ķermeņa un emociju ietekmi, Baiba spēj būt profesionāls atbalsts, strādājot ar sevi un savas zemapziņas ietekmi, dziedinot iekšējo bērnu, dziedinot dzimtas traumas (attiecībās ar māti, tēvu, bērniem vai partneriem), atlaižot senus aizvainojumus, realizējot potenciālu, kā arī atverot savu sirdi mīlestības piepildītai un harmoniskai dzīvei.

Baiba maksimāli vienkāršākajā un saprotamākajā veidā dalās ar metodēm, kas palīdz ieraudzīt katra cilvēka milzīgo potenciālu. Iekšējās transformācijas ceļā nepieciešama maiga un iedvesmojoša klātbūtne, ko Baiba ir spējīga nodrošināt ar personisku un individuālu pieeju.


1 sesijas cena EUR 200.00

10 sesiju pakete EUR 1 700.00

Sesijas ilgums ~ 2.5 -3h


IEKĻAUTS:

 • ~ 40 minūšu saruna un nodoma definēšana elpošanas sesijai

 • ~ 1 h profesionālā vadīta elpošanas sesija

 • ~ 20 minūšu integrācija pēc elpošanas

 • ~ 30-60 minūšu saruna par pieredzēto kopā ar elpošanas pasniedzēju. Tas palīdz izprast sesijā piedzīvoto 

 • Tēja/ūdens un veselīga uzkoda pēc elpošanas sesijas

 • Pēc prakses 24h laikā klients elektroniski saņem rekomendācijas tuvākajam dzīves posmam, lai neatkarīgi no esošajiem apstākļiem spētu rast laiku sev, uzlabojot problēmsituāciju iespaidā traumēto dzīves kvalitāti.


Lai pieteiktos, zvani uz studiju 29330280 vai raksti birojs@navayoga.lv

Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem
Piekrītu