Psihoterapija (sistēmiskā vai ģimenes) | Nava Yoga

Psihoterapija (sistēmiskā vai ģimenes)

Kas ir Geštalta psihoterapija?

Tas ir psihoterapijas virziens, kas balstās uz:
1. Sevis vērojumu un esošās situācijas apzināšanos.
2. Pasaules redzējumu,
3. Savām izvēlēm,
4. Attiecībām starp terapeitu un klientu (jo cilvēks aug, pateicoties kontaktam, bet cilvēka pastāvēšanas pamatā ir attiecības starp cilvēkiem).

Geštaltterapijas seansa laikā:
• Kopēji tiek vērota un apzināta ģimenes dinamika: līdzsvaru, izmaiņas, spēju saglabāt veselumu pēc izmaiņām, stabilizāciju, izjukšanu, attīstību.
• Geštaltterapeits atbalsta klientus viņu individuālajā attīstībā, sekmē klientu atbildību visās klientu izvēlēs un atbildīgu lēmumu pieņemšanā, respektē klientu intereses un viņu individualitāti.
• Kopēji tiek pētīta ģimenes struktūra (atvērtība, centrēšanās, noslēgtība, robežas, hierarhija, saliedētība, elastība, lomas), ģimenes vēsture paaudzēs, ģimenes simptomi.

Kādos gadījumos ģimene (vai viens no ģimenes) var doties uz ģimenes terapiju pie Geštaltterapeita?
• Ja kādam no ģimenes ir problēmas vadīt savu spriedzi, nemieru, trauksmi, atkarības, traumatisko stresu, depresīvas sajūtas, satraukumu un citas sajūtas, kas neļauj viņam dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.
• Ja kādam no ģimenes ir jūtami iekšējā miera, pašapziņas un stabilitātes traucējumi.
• Ja ir nepieciešama labāka izpratne par emocijām un fiziskajām vajadzībām, jo savas iekšējās būtības apzināšanās – tas ir pamats, kādā veidā izprast savas un otra cilvēka reakcijas un rīcību, bet tas rada drošu telpu un atbalstu, lai ietu cauri dzīves grūtībām.

Lai pieteiktos, zvani uz studiju 29330280 vai raksti birojs@navayoga.lv

Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem
Piekrītu