Psihoterapija (individuālā) | Nava Yoga

Psihoterapija (individuālā)

Kas ir Geštalta psihoterapija?

Tas ir psihoterapijas virziens, kas balstās uz:
1. Sevis vērojumu un esošās situācijas apzināšanos.
2. Pasaules redzējumu,
3. Savām izvēlēm,
4. Attiecībām starp terapeitu un klientu (jo cilvēks aug, pateicoties kontaktam, bet cilvēka pastāvēšanas pamatā ir attiecības starp cilvēkiem).

Geštaltterapijas seansa laikā:

• Geštaltterapeits atbalsta klientu viņa individuālajā attīstībā, kā arī sekmē viņa atbildību jebkurās izvēlēs un atbildīgu lēmumu pieņemšanā; respektē klienta intereses un viņa individualitāti – kas nozīmē īpašu attieksmi, apzinātību un atvērtība pret klientu kā unikālu personību.
• Geštaltterapeits kopā ar klientu atpazīst savstarpējo attiecību situācijas, kas var rasties saskarsmē ar darba devēju, tuviem draugiem, radiem, partneriem, kuri var ietekmēt viņa lēmumus.
• Geštaltterapeits strādā ar jūtām un veicina to pārdzīvošanu.

Kādos gadījumos cilvēks var doties uz seansu pie Geštaltterapeita?

1. Ja indivīdam ir problēmas vadīt savu spriedzi, nemieru, trauksmi, atkarības, traumatisku stresu, depresīvas sajūtas, satraukumu un citas sajūtas, kas neļauj viņam dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.
2. Ja izjūtami iekšējā miera, pašapziņas un stabilitātes traucējumi.
3. Ja ir nepieciešama labāka izpratne par savām emocijām un fiziskajām vajadzībām. Jo savas iekšējās būtības apzināšanās – tas ir pamats, kā izprast savas reakcijas un rīcību, bet tas, savukārt, rada drošu telpu un atbalstu, lai cilvēks spētu iziet cauri savām individuālajām dzīves grūtībām.

Lai pieteiktos, zvani uz studiju 29330280 vai raksti birojs@navayoga.lv

Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem
Piekrītu