Geštalta terapija (individuālā) | Nava Yoga

Geštalta terapija (individuālā)

Kas ir Geštalta terapija?

Tā ir psihoterapija, kura balstās uz:

1. Sevis vērojumu,

2. Esošās situācijas apzināšanos,

3. Pasaules redzējumu,

4. Attiecībām starp terapeitu un klientu (jo cilvēks aug, pateicoties kontaktam, un cilvēcisku pastāvēšanu nosaka attiecības).

Geštaltterapijas seansa laikā:

  • Geštaltpraktiķis atbalsta klientu tā individuālajā attīstībā, kā arī sekmē viņa atbildību visās klienta izvēlēs un atbildīgu lēmumu pieņemšanā; respektē klienta intereses un viņa individualitāti – kas ir īpaša attieksme, apzināšanās un atvērtība pret klientu kā unikālu personību.
  • Geštaltpraktiķis kopā ar klientu atpazīst duālo savstarpējo attiecību situācijas, kas pastāv ar darba devējiem, tuviem draugiem, radiem, partneriem, kuri varētu ietekmēt viņa lēmumus.
  • Strādājam ar jūtām un to pārdzīvošanu.

Kādos gadījumos cilvēks var doties uz seansu pie Geštalta praktiķa?

1. Ja ir problēmas vadīt savu spriedzi, nemieru, trauksmi, atkarību, post-traumatisko stresu, depresīvas sajūtas, satraukumu un citas sajūtas, kas neļauj indivīdam dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

2. Ja izjūtami iekšējā miera, pašapziņas un stabilitātes traucējumi.

3. Ja ir nepieciešama labāka izpratne par savām emocijām un fiziskajām vajadzībām, jo savas iekšējās būtības apzināšanās – tas ir pamats, kā izprast savas reakcijas un rīcību, bet tas rada drošu telpu un atbalstu, lai cilvēks izietu cauri savām individuālajām dzīves grūtībām. 

Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem
Piekrītu