Liene Freiberga | Nava Yoga
Liene Freiberga
Jogas pasniedzēja

Ar jogu iepazinos laikā, kad, cenšoties izrauties no ikdienas rutīnas, meklēju visdažādākos veidus, kā sev palīdzēt justies labāk. Kamēr nonācu līdz jogai biju izmēģinājusi virkni no tobrīd piedāvātajiem pasākumiem labsajūtas uzlabošanai, bet nekas nesniedza ilglaicīgu gandarījuma sajūtu. Tad nokļuvu kāda jogas retrītā, pēc kura jutos tik labi, kā vēl nekad. Es ātri vien sapratu, ka gribu, lai justies labi ir mana ikdiena, un sāku interesēties par jogas nodarbībām.

Sākumā jogu vairāk uztvēru kā lielisku līdzekli, lai sakārtotu savu fizisko ķermeni, bet ar katru nodarbību ar vien vairāk apzinājos, ko joga sniedz ne tikai manam fiziskajam ķermenim, bet arī kā uzlabojas mana pašsajūta, palielinās enerģijas līmenis un uzlabojas dzīves kvalitāte kopumā. Nevajadzēja daudz laika, lai saprastu, ka joga ir kas daudz vairāk par fiziskā ķermeņa stiprināšanu un lokanības uzlabošanu. Novērojot šo pozitīvo ietekmi, pievērsos regulārai jogas praksei vairāku gadu garumā.

Tā kā caur savu personīgo pieredzi izjutu jogas daudzpusīgo, labvēlīgo ietekmi, pēc vairāku gadu praktizēšanas, man radās dabiska vēlēšanās dalīties ar šīm zināšanām un nodot jogas mācību citiem, tāpēc nolēmu kļūt par jogas skolotāju.

Mans kā jogas pasniedzējas ceļš gan ir sācies tikai tagad, bet esmu apņēmības pilna nodot gadu gaitā praksē uzkrātās un šobrīd skolā iegūtās zināšanas man vislabāk iespējamā veidā.

Viss, kas mums ir nepieciešams, lai mēs spētu būt tiešām laimīgi, patiesībā atrodas tikai mūsos pašos – atliek tikai apstāties un ieskatīties sevī! Lai top! ✨

Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem
Piekrītu