Grūtnieču masāža | Nava Yoga

Grūtnieču masāža

Grūtnieču masāža noderēs topošajai māmiņai gan sākuma, gan beigu trimestrī, lai atslābinātu muskuļus un mazinātu spriedzi.

Grūtniecības laikā vislielāko problēmu sagādā tieši muskulatūras sasprindzinājums un pietūkums kājās, tādēļ grūtniecēm ir piemērota speciāla masāža, kuras pamatā ir viegli pieskārieni ķermenim, kas noņem muskuļu spriedzi un veicina limfas un asinscirkulāciju, mazinot pietūkumu un atbrīvojot šlakvielas jeb vielmaiņas galaproduktus. 

Masāža grūtniecēm atšķiras vispirms ar kustību vieglumu un maigumu. Galvenās zonas, uz kurām tiek veikta iedarbība masāžas veikšanas laikā, ir mugura, kakls un plecu josla, kājas un rokas.

  • Muguras un kakla masāža var samazināt slodzi uz mugurkaulu, ko izraisa krūšu un vēdera palielināšanās.
  • Roku un kāju masāža uzlabo asinsriti, visu sistēmu un orgānu darbību, pateicoties iedarbībai uz bioloģiski aktīviem punktiem.

Masāža grūtniecības laikā atvieglo sāpes mugurkaula, kakla, jostas, gurnu, kā arī kāju un pēdu zonās, atslābina sasprindzinātus muskuļus, palīdz koriģēt garastāvokļa svārstības, ko izraisa hormonālas izmaiņas. Tā veicina tūsku samazināšanos un sniedz viegluma sajūtu, labvēlīgi ietekmē pašsajūtas uzlabošanos, stresa un vispārēja noguruma mazināšanu, uzlabo asinsriti, kas labvēlīgi iedarbojas uz barojošu vielu un skābekļa padevi bērna un mātes šūnām.

Masāžas ilgums 60 min.
Cena 60 eiro

Lai pieteiktos uz masāžu, zvaniet uz studiju - 29330280 vai rakstiet birojs@navayoga.lv

Pieejama arī autostāvvieta VEF teritorijā par izdevīgām cenām.
2h - 1.00 eiro
3h - 2.00 eiro
24h - 3.00 eiro
Novietojiet auto Europark stāvvietā un par pakalpojumu maksājiet studijas administrācijā.

Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem
Piekrītu