Pavasara retrīts ģimenēm "BŪT" no 01.05. - 05.05. vai 03.05. - 05.05. | Nava Yoga

Pavasara retrīts ģimenēm "BŪT" no 01.05. - 05.05. vai 03.05. - 05.05.

Pavasara retrīts “Būt” - vieta, kur Tu vari atpūsties un iepazīt sevi no jauna! 

Atrodoties Lielvirbu muižā rodas sajūta, ka esi nonācis atpakaļ laikā. Tā ir iespēja pusotras stundas laikā nokļūt citā pasaulē - ceļojumā tikai ar sevi un saviem tuvajiem. Pilnīgs miers un klusums, tikai putnu čalošana un vērīgākajiem iespēja aiz loga ieraudzīt stirnas to mierīgajās pastaigās.

Ļaujies dabas vilinājumam un palutini sevi, aizmirstot pilsētas steigu un trokšņus.

Nepiespiesta atmosfēra, jogas nodarbības, masāžas, praktiskās nodarbības, meditācijas, skaņu peldes, īpaši ēdieni, svaigs gaiss un lieliska atmosfēra – tas un vēl vairāk Tevi sagaidīs mūsu atpūtas nometnē ainaviskajā Kurzemē.

Esam izveidojuši īpašas 3 vai 5 dienu programmas, lai atbilstoši savām vēlmēm vari izvēlēties, cik ilgu laiku vēlies pavadīt šajā retrītā.

Mēs esam izvēlējušies lieliskus pasniedzējus un speciālistus, kuri pavadīs Tevi šajā ceļojumā, lai Tev ne par ko nebūtu jādomā. Nāc un atpūties – kopā ar draudzeni, ģimeni vai partneri!  

Katru dienu Tevi sagaidīs īpaša programma, kurā būs iekļautas dažāda veida aktivitātes, relaksācija, izzinošas nodarbības un lekcijas, kā arī burvīgas brokastis, pusdienas un vakariņas, kuras īpaši mums gatavos veģetārā restorāna “Gardā pupa” prasmīgais pavārs un īpašnieks Imants. Katrā maltītē būs pieejams plaša klāsta veģetārais ēdiens, kas iedvesmos un pabaros ne tikai ķermeni, bet arī garu! Retrīta laikā būs iespēja piedalīties pie katras ēdienreizes gatavošanas, kurā Imants dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi, kā un ko labāk pagatavot.

Visā nometnes laikā daudz darbosimies praktiski, lai visu iegūto varētu arī ņemt sev līdzi un mācēt pielietot savā ikdienā, piemēram, apgūstot taizemes un ajūrvēdiskos masāžas elementus.   

Pēc iepriekšēja pieraksta par atsevišķu samaksu retrītā būs pieejamas arī masāžas par īpašu cenu. Būs iespēja izvēlēties starp klasisko, ārstniecisko vai ajūrvēdas masāžu.

Arī Dace Daliņa pēc iepriekšēja pieraksta sniegs individuālās konsultācijas ar konstelācijas metodes palīdzību, kas ļauj īsā laika sprīdī saprast, kāda ir problēma, kur tā rodas, iespējams, "atverot acis" un redzot patiesību savā priekšā.

Izmaksas:

*3 dienas (3.-5.05.) - 1 pers. 185,00 eur 
*5 dienas (1.-5.05.) - 1 pers. 255,00 eur
 

Nakšņosim burvīgā muižā divvietīgajos numuriņos, ja vēlies dzīvot numuriņā viens, tad par to būs atsevišķi jāpiemaksā.


Ja šo retrītu esi izvēlējies izbaudīt kopā ar savu ģimeni, kurā ir bērns, tad katra papildus gulta bērnam un ēšana uz 3 dienām izmaksās 50 eur, bet uz 5 dienām 75eur.


Tev ir arī iespēja rezervēt īpašo jaunlaulāto apartamentus piemaksājot 50 eur!

Vieta pasākumā rezervēta iemaksājot 100,00 eur par katru personu.


Masāža pēc iepriekšēja pieraksta – 30 eur/h.

 
Plašāka informācija par programmu un izmaksām, kā arī pieteikšanās: 

Ja ir kādi jautājumi, tad droši raksti mums, lai varam sniegt visu Tev interesējošo informāciju.

Katrīna 29 16 06 86

Tiekamies jau 1. maijā pavasara retrītā “Būt”!